Hakkimizda

Yurtdisi Gezi Rehberim, Haziran 2014 yılında Mert İnan tarafından kurulan bir gezi sitesidir. Yayın hayatına gezi blogu olarak başlayan Yurtdisi Gezi Rehberim, ekibe yeni arkadaşların katılması ile kasım 2014 tarihinden itibaren çok geniş kapsamlı bir yenilemeye gitmiş ve günümüzde destinasyonlar hakkında en kapsamlı bilgi vermeyi amaç edinmiş bir Yurtdisi Gezi Rehberim formatına dönüşmüştür. Çalışmaların halen devam ettiği sitede bir çok şehir rehberi yeni görünüm ve içerikleri ile sitede yerini almış durumda. Gezi Blogu tarzında hazırlanan diğer rehberlerin ise yenileme çalışmaları devam etmekte olup en kısa sürede yeni ve dopdolu içerikler ile sitede yerini alacaktır.
Gezip Gördüm ekibi olarak amacımız gezi öncesi araştırma yapan gezginlere mümkün olan en detaylı bilgileri ulaştırmak ve gezilerinin çok daha eğlenceli ve rahat geçmesini sağlamaktır.
Gezi öncesi araştırmaların büyük çoğunluğu internet üzerinden yapılıyor. Araştırmalarda ise genellikle kişisel yorumların öne çıktığı gezi blogları bir adım öne çıkıyor. Dünyadaki kaliteli gezi rehberinin Türkçe olarak hizmet vermemesi ise Türk gezginlerin karşısına çıkan en büyük engel. Amacımız Yurtdisi Gezi Rehberim olarak sizin adınıza bir gezide ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri en önemli kaynaktan az bilinen bir bloga kadar araştırmak ve bunları güzel bir şema ile sizlere sunmak. Sitede yer alan bilgilerin büyük çoğunluğu dünyaca ünlü rehberler içinden alınabildiği gibi güzel içeriklerin paylaşıldığı bloglardan da alınmış olabiliyor. Araştırmaya dayalı yazılarımızın hiçbirinde kesinlikle kopyala yapıştır işlemi bulunmuyor.
Gezi rehberlerinde şehirler hakkında genel bilgilerden, alışveriş, ulaşım, konaklama, yeme içme, şehir indirim kartları, foto galeriler ve turistik haritalara kadar bir çok önemli konuda bilgiler bulabilirsiniz.
Araştırma döneminden gezi sonuna kadar olan süreçte  ihtiyacınız olabilecek tüm bilgileri sunmaya çalıştığımız gezi rehberlerinde sizin de tavsiyeniz ya da eklemek istediğiniz bir şey olursa bizimle her zaman paylaşabilirsiniz.İletişim sayfası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Bu arada 2014 yılından bu yana gerek kişisel olarak gerekse de Yurtdisi Gezi Rehberim olarak çeşitli medya kuruluşlarında bir çok kez yer bulduk. Göz atmak isterseniz haberleri Basın & Medya sayfasında bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok