Batum Gece Hayatı '' Minik Serçe ''


Merhaba arkadaşlar , 


Ben ünlü biri değilim . Ama arkadaşlarım bana ince ve nazik düşündüğümden ve sonunu düşünmeden yaptığım şeylerden dolayı fenomen ismini taktılar. Ben sıradan ve basit bir işçiyim. 2 yıl öncede Batum'a gelmiş ve aşık olmuştum bu kente, ilk kez yurtdışı tecrübem 2015 yılıydı. İki süper adam gibi adam tanımıştım. ( Mert ve Gocha ) Ve onlarla 2. Batum maceramı yaşayacaktım. Eğer batuma ilk kez gidecekler için söylüyorum altını çizerek ; bu adamların çizgilerinden dışarı çıkarsanız şaşırır ve sapıtırsınız. Mert'in dediği gibi biz oraya eğlenmeye gidiyoruz beynimizi resetlemek için ve bu kadar ucuz tatil için. Konu sizin için diskolar, içki ve kadınlar ise vurun dibine kadar ne kadar isterseniz. Ama birde madalyonun diğer yüzü var. Zevk alarak ve eğlenerek tatil yapmak. 13 temmuz 2017 bir arkadaşımın arabası ile saat 7 de Manisa'dan İzmir havalanına hareket ettim. Tam 2 yıl her ay köşeye para atarak bu tatili planladım. Neyse artık uçuş başladı ve Trabzon'a indim . Mert'in verdiği direktiflerle havaş otobüsüne atladım .2,5 saat yol gittikten sonra Hopa'ya vardım. Ordan da bir dolmuşa atlayıp Sarp kapısına vardım .Abooooooo oda ne sınır kapısı ana baba günü gibi çok yavaş sıra işliyor. Neredeyse çıldıracaktım .2 saat sonra kadar anca Gürcü tarafına geçtim..


1.GÜN

Nerdeyse bizim şarj telefonda biterken, imdadıma yine Mert yetişti .Beni sınır kapısından aldı bir Gürcü arkadaş ile .Birbirimizle hasretle kucaklaştık. Sonra şehrin içine doğru ilerledik. Sınır kapısında sırada tanıştığım bir arkadaşı da centilmenlik gereği bıraktık ;) Ben orda paramı lariye çevirdim .Sonra Mert'in bana tuttuğu eve doğru Gürcü arkadaşla beraber gittik .Ev sahibi yaşlı Rus bir amcaydı , karısı da Ukraynalı , sevecendiler ,Tabi sonradan canavar kesildi son gün .Neyse o kısmı son bölümde anlatırım. 5 günlük evi kiraladık. Mert bile çok şaşırmıştı ev bahçeli süper bir yer. Sonra evden çıkıp yemek için ayrıldık. Ve en sevdiğim lezzet . Haçapuri bayılıyorum buna .Önceki Batum maceramdan bir tecrübe olarak , aynı kadını her gün almayacaktım zaten Mert'le de bu yönde anlaşmıştık en azından engel olacaktı bana :) . Akşamüstü ; sahilde , seks işçilerinin takılmadığı bir gece klubune doğru hareket ettik zaten Mert kardeşim muhtarmı yoksa belediye başkanlığına adaylığınımı koydu bilmiyorum , gelen fıstık selam veriyor giden fıstık selam veriyor benim  anlamadığım dillerde konuşuyorlar derken tam o sıra işte yıllardır hayalini kurduğum beklediğim , rüyalarımın kadınını gördüm .  Ben açıkcası seksi düşünen bir insan değilim .Kafa yapım uyması lazım ve sonuna kadar tek kişi ile. Her çiçekten bal almak istemiyorum. Aşkı damarlarıma kadar hissetmek istiyorum sonuna kadar. Derken , Mert'e durumu anlattım , o da burada seks işçisi olmadığını söyledi fakat sonuçta herkesin kafası eğlence odağıyla yüklü olduğundan yine de bir kanal yapmaya çalışacağını söyledi . Allem etti kullem etti aşkım yanımdaydı .Ben içki içmem, kumarda oynamam .Ve şansa bakın ki yanımdaki güzeller güzeli bayanda içki ve kumardan nefret ediyor. Tam benim kafamda.  Biraz yiyecek ve içecek birşeyler alıp, evimize geldik . Mert de yanında bir bayan arkadaşı ile bize katıldı. Onlar içki içiyor, bizde cola , meyve suyu.  Sürekli birbirimize sarılıyoruz .Aşk dolu sözlerle mutluluğumuza mutluluk katıyoruz. Ahhh be ya çok özledim çokk. Gecenin ilerleyen saatlerinde biz izin isteyip odalarımıza çekildik . Çok mutlu bir şekilde uyuduk . 


2.GÜN 

Ve muhteşem bir gecenin ardından sabah 7:00 civarlarında uyandım , kollarımın arasında minik bir serçe duruyordu , onu öptüm ve bahçede bir sigara içtim , sonra bir tane daha ve bir daha ,hala uyanmamışlardı . Mert, arkadaşı ve benim minik serçem saat 2'de uyandılar  , minik serçem bana kahvaltıdan sonra şehir turu yapalım dedi , ben de tamam dedim , kiraladığım muhteşem evin bahçesinde muhteşem bir kahvaltı yaptık , ama bir eksik vardı , ben peynirsiz kahvaltı yapamıyorum . Mert'e sordum bunu. , bir dahaki sefere abi dedi .ben Mert'e hep güvendim bu yüzden , adamım tamam abi sen dert etme dediyse kesin olur , kahvaltıda Mert'in esprileri kahkahalar falan derken biz şehir turuna çıktık , gez gez gez her yeri turluyoruz . Mert , casinodan gelen acil bir telefonla bizi yalnız bırakmak zorunda kaldı  ,sonra akşamına Mert'in de bizi katılmasıyla sahilde canlı müzik olan bir Gürcü restoranına gittik ,  karnımızı doyurduk  . Gürcüce, Rusça ne ararsan var şarkılarda, muhteşemdi . Kafkas oyunları falan süperdi, sonrasında Batum'un meşhur su gösterilerine gittik müzik eşliğinde inanılmaz bir şov vardı .  

Yiyecek birşeyler aldıktan sonra tekrar evin yolunu tuttuk , Mert'in yanında yine bir bomba vardı ,yine 4 lüyü kurduk  , yine geceler olmasın ah be ahh , muhabbetler sohbetler derken , biz odamıza çekildik , beni yedi bitirdi minik serçem , duvardan duvara çarptı sanki , falo foş oldum , ne geceydi be.. Tüm bedenim mutluluktan kıpraştı durdu , dışarda da Mert . . .  Adamımda hiç korku yok , bir uçan kaçıyor elinden , bir ara bahçeye çıkıyım dedim sigaraya , kadının üstünde   masaya öyle bir çadır kurmuş ki sanırsın Süper Mario :) , adamsın Mert !!! , sonra biz atraksiyonu bol saatlerden sonra yıkılıp devrildik sarıldık koklaştık az daha sonra uyuduk .3. GÜN

Minik serçem yine aynı saatte açtı gözlerini , yine öpüşmeler ve koklaşmalardan sonra bir çıkım çıktık , sonra duş aldık ikimiz aynı anda , beni baştan aşağı yıkadı iki gözümün çiçeği, sevgilim gibi. Bu bambaşka bir duygu , seni alıp götürüyor başka alemlere akıyorsun , sonra biz bahçeye geçtik , Rus ev sahibi ile ingilizce sohbet ettik dertleştik biraz , ardından Mert ve haremvari bayan arkadaşı uyandı , ama gece biraz tartışmışlar , biraz ortam gergindi. Kızı evine bırakıp, biz ordan Batum'un tepesindeki Sameba kilisesine yakın köy evine gittik , köy havasına hastayım , dünyalar tatlısı şeker bir ihtiyar teyze  bize çok güzel bir kahvaltı sofrası hazırladı , herşey vardı , tıka basa yedik , kahvaltı bitti az sohbet ettik Oradan hoş muhabbetle ayrıldık , Sonrasında minik serçemle denize gitmeye karar verdik , bu arada Mert bana şort almış sağolsun , neyse çarşıda gezerken bir de terlik aldım kendime , tuttuk denizin yolunu , gerçeği söylemek gerekirse denizini hiç sevmedim içi taşlık , plaj yok , giyinmek için yer yok doğru düzgün , fazla denizde eğleşmeden çıktık. Minik serçem bu gece benimle olamayacağını söyledi. Azcık üzüldüm ama olsun , ertesi günü saat akşam üzeri 5 te geleceğini söyledi , ben tamam dedim , 3. günün gecesi Mert'le beraber başka bir operasyona koyulacaktık , minik serçeme söz vermiştim başka biriyle birlikte almayacağıma ama Mert öyle gazlar veriyordu ki , en sonunda artık bende vazgeçtim sözümden arzımdan :) . Yaklaşık 21 yaşlarında bir doğal afet fırtınasını karşıladık sınırdan ( Mert'in daha önce birlikte olduğu bir bayanın kuzeniymiş ve de maddi durumundan dolayı kötü yola düşmüş açıkçası , zaten beni ikna eden de bu oldu :) ) . Doğal afet , maalesef Türkçe hiç bilmiyordu ama olayımız da zaten çok  da muhabbet değildi bugun ,  kaçak et kesecektik . Evin bahçesinden atılan konfetiler , açılan şampanya derken bir anda tatilimin biteceği aklıma geldi , biraz burkuldum ama ortamı bozmamak adına sesimi çıkarmadım hiç , minik serçemi de özlemiştim açıkçası . . . 


4.GÜN 


Sabah '' dan dan '' diye odamın kapısına tecavüz ediliyordu adeta ,  ben uyku sersemi şaşkın bir halde kapıyı açtım , bir baktım Mert karşımda ; laf arasında bir kahvaltı sözü vermişti bana ben çok da hatırlamasam da bir de bahçeye çıkarız (Mert adamın dibisin ::unutmadım unutmayacağım asla) herşeyi hazırlamış benim için sucuk ne varsa , abi dedi ben kimseye kahvaltı hazırlamadım bugüne kadar en azından bir erkeğe :) adam ya adamın hası , kahvaltı bittikten sonra ne yapmak istediğimi sordu , bende evde bekleyeyim saat 5 te minik serçem gelcek dedim , tamam abi dedi gitti , sonra evsahibi geldi yine onunla sohbet ettik , karısı tatlı falan yapmış  , sonra ben eve geçtim yine uzandım derken uyumuş kalmışım , ama kapıyı bu sefer açık bıraktım , çünkü minik serçem gelecekti. 2-3 saat uyumuşum sonra kulağımdan biri öpüyor '' aşkımmmm ben geldim '' diye abooooo nasıl sevindim , hemen bir çıkım banyoda , bir çıkımda odalar arasında çıktık , hemde ne çıkım , muhteşem bir atraksiyondan sonra duş aldık yine birlikte , sonra bahçeye çıktık Rus ev sahibi ve karısı evlerini gezdirdiler bize , sonra yemek yapmış kendisi bize verdi yedik sohbet ettik , üzerine de güzel bir çay içtik , akşamına Mert geldi bizi aldı , tekrar o şarkılı türkülü Gürcü restoranına gittik , birer çay içtik , sonra Mert'in önceki gün tartıştığı kız arkadaşı bizi evine davet etti  , Rus'un dolma yaptığına şaşırmıştım onlarda da varmış ve de adı dolma yani , muhteşemdi , yemeklerimizi yedikten sonra Mert bizi çarşıya bıraktı , gezmeye başladık , dondurma yedik , matruşka aldım minik serçeme çok sevindi. Lunaparka  gittik eğlendik , daha sonra Mert'in yanına geldik eve gidelim artık dedik ve yola koyulduk . Mert yine başka bir bayan arkadaşı ile şenlendirecekti gecemizi , kız arkadaşı ben ve minik serçem yine bahçede bol kahkahalı bir gece geçirdik derken , o gün ev sahibinin kızı gelmiş Moskova'dan , ev sahibi ile beraber geldi oturdular , viski ikram ettik . Ev sahibi alkol kullanmadığını söyledi fakat kızı hiç alkol görmemiş gibi çekiyordu valla , bizim kızlar biraz rahatsız oldu bu durumdan çünkü , Mert'te ufaktan ufaktan yavşıyordu kıza , ev sahibi sanırım uyumak için gitti , kızı da 10-20 dakika daha kalıp gideceğini söyledi ( tabi bu sıra 2. kanaldan konuşuyorlar ,  bana ,  Mert  tercümanlık ediyor ) Biz de yavaş yavaş odalara çekildik . Minik serçem her zaman olduğu gibi damarlarımı iliğimi kuruttu desem yeridir . 

5. GÜN

Ben yine her zaman olduğu gibi erken uyandım , herkes uyuyor sandım , tam elimi yüzümü yıkayacaktım ki, kapıdan çıkmamla geri kaçmam bir oldu , baştan tanımadım anlayamadım ama sonradan odaya kaçtıktan sonra hayal meyal işlemişti beynime  , ev sahibinin kızı komple çıplak şekilde o da beni görüp geri kaçtı , gerçekten çok utandım , yerin dibi olsa kaçardım . 2 saat hiç odadan çıkmadım, anlam veremedim ne olduğuna , ne işi vardı kızın bu şekilde burda :) sonra çok dikkatlice odadan çıktım baktım kimse yok elimi yüzümü hızlıca yıkayıp bahçede oturdum bir iki saat , bu arada ev sahibi hemen arka tarafımda bahçesine bakıyordu , .ben şaşırmadım ama tedirgindim neden bana merhaba demedi diye , sonra kokusu çıktı tabi !!! :)) ev sahibinin kızı sanki kimsenin haberi yokmuşçasına merdivenlere doğru kaçarayak koyuluverdi , babası yer mi 70lik jack daniels gibi adam . Minik serçem de kalktı o sırada , eve geçip üstünü değiştirip geleceğini söyledi , beklemeye geçmiştim derken Mert kalktı . Yanıma doğru tam gelirken ev sahibi ile bağrıştıklarını gördüm , bana abi eşyalarını topla gidiyoruz dedi , anlam verememiştim konuştuklarına ama sonuçta tepkimde vardı kafa olarak . Meğerse bu kız yüzünden  , Mert kız arkadaşıyla tartışıp gece göndermiş kızı , daha sonrasında ev sahibi gelmiş kızına hadi yat diye ama kız sarhoş şekilde az daha içip gidicem demiş ki '' Mert durur mu ? '' :)))) . Eşyalarımı toplayıp arabaya doğru götürdüm , aslında üzgündüm ama Mert vardı yanımda adamım nereye götürse nabzım atar biliyordum . Minik serçemi bir yandan beklerken bir yandan da ufak ufak bir şelale turu yaptık , Mert orada yine Rus turistlere yönelmişti , bu nasıl cesaret nasıl utanmamak anlam veremiyordum  . . 
Minik serçem gelmişti ,  Mert'in  kız arkadaşlarından birinin evine doğru yöneldik , Batum'da 5 yıldızlı bir otelin resepsiyon müdürüymüş bu arada . Gerçekten yapım gereği tedirgindim  , bir de bu insana rahatsızlık verecektim , ama ortam kaynaştıktan sonra başladım düşünmeye , son günümdü sabah yola koyulacaktım . Öğlen 4 te Batum'dan kalkan otobüse doğru hareket ettik . İçimdeki buruklar ; ardımda bıraktığım minik serçem ve tabiki adamım , kardeşim Mert'le vedalaşma faslı !!! 

Herşey için teşekkür ederim kardeşim , adamsın , adamın hasısın , hiç unutulmayacaksın . . . 


Bizim misafirimiz olmanızın avantajları ;,

- Gürcistan pasaport kontrolde kimliğimizde problem çıkar diye korkmayın , ne olursa olsun sınırsız çevremiz ile her durumda yanınızdayız .

- Batum sınırlarına girdiğiniz andan itibaren kişi sayısına göre değişken 4 adet 4*4 ve 5 adet lüx aracımızla , 24 saat ulaşımınız vip bir refakat şeklinde geçmesi için her türlü imkanı sağlıyoruz . 

- Gece hayatı , birinci planımızda olsa da Batum hakkındaki yoğun bilgi birikimimiz ile öğlen Batum'un gezilecek görülecek yerlerinde size refakat edip en azından tarihi bir gezi ekstranız olmasını da sağlıyoruz . 

- Batum'un üst seviye Gürcü restorantlarında damak tadınıza uygun ve en azından tatlı bir keşif ile tatilinizi sonlandırmanızı amaçlıyoruz . 

- Gün içi gezimizde cinsel odaklı Çin masaj salonu aktivitemiz ile bir nebze kafanızdaki o ''relax'' oluşumunu hızlandırıyoruz . 

- Yine gün içi gezimizde farklı bir aksiyon farklı bir deneyim açısından ''randevu evi '' faaliyetiyle birazda trajikomik anılarla sizi uğurlamayı amaçlıyoruz . 

- Sizin rahat şekilde konaklamanız açısından önceden rezerve edilmiş ''rezidans ya da tercihe göre standartları yüksek otellerimiz '' ile konforlu bir şekilde istirahat etmeniz en azından da bu hizmetin vip olmasının ana unsurlarını hazırlıyoruz . 

- Konaklayacağınız yerler , Batum merkezdedir ve market , eczane ya da aklınıza her ne gelirse herşey ayağınız ucunda . 

- Gece klubu faaliyetimize başlarken öncelikle striptiz klup ile '' gözümüzün feri açılsın be abi ''  mantığı ile çok eğlenceli ve matrak kucak dansları sizleri bekliyor . 

- Striptiz klup faaliyeti sona erdikten sonra daha önceden benim sizin istek ve arzularınıza göre seçtiğim bir gece klubu ile organizasyonumuza kaldığımız yerden  devam ediyoruz . 

- Batum hakkındaki olumsuzlukları zaten Batum tatilini düşünen her arkadaşım internetten araştırıp en azından fikir sahibi olmak açısından baktığında , önceden giden insanların nasıl problemler yaşadığını vs kaba bir tabirle nasıl çarpıldığını anlattıklarına şahit oluyorlar . Fakat en önemli nokta da bu , bizim ana mantığımız şu ''Tatilinizi Ertelemeyin ''  . Bu doğrultu da geldiğiniz andan itibaren sizin bir rehberiniz değil yanınızdaki arkadaşınız ya da kardeşiniz olarak bütün haklarınızı savunuyoruz . Yani gittiğiniz her mekanda gördüğünüz ilgi alaka da bunun en büyük göstergesi olacaktır . 

- Gittiğimiz yerlerde gelecek hesapları , arkadaşlarınızla bir kafeye gitmişsiniz gibi farzedip kafanızda kabataslak bir hesap ile şekillendirebilirsiniz .

- Geceyi mutlu sonla şekillendirecek bir karar verdiğinizde , Batum'da bu yöndeki bütün olumsuzlukları da kafanızdan silebilirsiniz .

- Ekstra olarak yazın başlayacak ''Lviv , Kharkov ve Minsk '' turlarımız için önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz .

- Maddi ve manevi anlamda daha iyi bir tatil yapabilirseniz beni de arayın :) 

                                                                                                     Mert İNAN

       VİP Tur rezervasyonlarınız ve Batum hakkında bilgi için çekinmeden arayabilir ya da whatsapptan iletişim kurabilirsiniz . . ( Batum'da ikamet ettiğimden Türk telefonum bazen kapalı olabiliyor bu yüzden whatsapp üzerinden arama yapabilirseniz daha sağlıklı iletişim kurabiliriz . . . )

BAŞLIKLARIN ÜSTÜNE TIKLAYARAK DİĞER MAKALELERİMİZİ OKUYABİLİRSİNİZ 

BATUM GECE HAYATI 

BATUM GECE HAYATI 2017

BATUM '' HAYAT KURTARAN TAVSİYELER ''

SULTAN SÜLEYMAN

SEX TURİZMİNİN HARDALI 

BATUM CASİNO TURLARI 

BATUM ÇİN MASAJ SALONLARI TAVSİYE

BATUM TAYLAND MASAJ SALONLARI TAVSİYE

BATUM'DA MAHŞERİN 5 ATLISI '' 15'LİK ABAZANLAR ''

BATUM GECE ALEMİ 

EROTİK VE ANTİPATİK BATUM TATİLİM

SEX TURİZMİNİN DORUĞU 

ÜNİVERSİTELİ ESKORTLAR

Mert İNAN ; Güvenilir - Kardeş - Dost :)

BATUM KEYFİ , BATUM SEKSİ

TATİLDEN KAOSA

BATUM'DA SINIRSIZ MUTLU SON

BATUMDA EĞLENCENİN DORUĞU

BATUM GÜNLÜK , HAFTALIK KİRALIK LÜX REZİDANSLAR

MERT BU KİM ?

KAÇAN BALIK NEMO 

BATUM ; PAZARLIK

BATUM TAVSİYE VE ÖNERİLER

ANNE BEN DJ OLDUM 

BATUM'DA KADINI BEDAVAYA GETİRMEK 1.BÖLÜM

BATUM'DA KADINI BEDAVAYA GETİRMEK 2.BÖLÜM

MERT'LE BATUM TATİLİ

KADIN BAŞIMIZA BATUM

TİFLİS GECE HAYATI

GÜRCİSTAN PAYPAL ÇÖZÜMÜ 

               Mert İnan : Whatsapp : +905373961727                mertinan23@gmail.com

7 yorum:

 1. Mrb size nasıl ulaşabiliriz

  YanıtlaSil
 2. Merhaba dostum +905373961727 whatsapptan ulaşabilirsiniz .

  YanıtlaSil
 3. Abicim merhaba şimdi batumdayım hangi gece klubunu önerirsiniz ? Bilgilendirmeler için ayrıca teşekkür ederim bir dahaki gezimde kesinlikle sizi tercih edeceğiz
  Taksiye binmiyoruz bu arada :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba dostum iyi ediyorsunuz taksiye binmemekle :) . Güncel olarak Garaj diskoya gidebilirsiniz.

   Sil
 4. Hocam Merhaba , otellerde tam olarak konsept nedir bayan konusunda ekstra ücreti mecburi veriyormuyuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar dostum standart otellerde istemiyorlar fakat , 5 yıldızlı ya da 5 yıldıza yakın otellerde minimum 5 max da 20$ ücret alıyorlar bayan için

   Sil