Batum Gece Hayatı '' Sex Turizminin Hardalı '' ;)


                    

           Merhaba arkadaşlar ,

           Bu günkü yazımıza Batum'un güncel problemleri ile başlayıp daha sonra İstanbul'dan  gelen 4 misafirimle yaşadığım unutulmaz ve biraz da trajikomik anıları paylaşarak hem sizi bilgilendirip hem de az da olsa neşenizi artırmaya ortak olma niyetindeyim .

           Yurt dışı tatili ,  her insanın ihtiyaç duyduğu ve stres potansiyelini boşaltmaya yönelik kafasında kurduğu algıların başında gelir diyelim . Batum'u baz alırsak da en azından pasaport talep etmemesi en büyük avantaj sanırım , o yüzden Türkiye'de yurt dışını tatilini düşünen yaklaşık 20-30 milyon civarı vatandaşımız Batum'a büyük umutlarla tatile gelip inanılmaz hayal kırıklıklarıyla memleketine geri dönmekte . Bu benim işime geliyor mu ? Tabii ki evet  . . . Sonuçta biraz da argo bir tabire girersek bir kere çarpılan insan , 2. tatil planında internete bakıyor ve malum ki Batum Gece Hayatı , benim elimde . . .

             Gelelim her makale de ekstra olarak uyardığım gibi Batum'un güncel sorunlarına . . .


             Sınır kapısından giriş yaptınız etrafınıza bakıyorsunuz , yaklaşık 100e yakın taksici '' abim gel , abi taksi lazım mı , abi bayan lazım mı , abi gel 10 lari , abi gel ucuz götürcem '' tarz tavırlarla sizi taksiye bindirmeye çalışacak . Heryerde anlatıyorum , yazıyorum , sonuçta benzin de yakmıyorum :) ama lütfen lütfen lütfen şu taksi olayına kanmayın , binmeyin  . Ama amacım en azından az da olsa bilgi sahibi olmanız , sonuçta ben herkese yetişemem ama maddi manevi tatilinin sorunsuz geçmesine az da olsa katkımın olması hem sizin için yararlı hem de benim çevre edinmem açısından üst seviye bir yarar ve mutluluk . . .

              Herşey 1 hafta önce başladı . Benimle İstanbul'dan iletişim kuran bir misafirim , Batum planlarının olduğunu fakat güncel problemleri de araştırdıktan sonra vazgeçme noktasında olduklarını bana belirtti . Ben de gerekli detayları vererek şartlarımdan bahsettim ve uçak biletlerini alıp benimle iletişime geçmelerini söyledim . Çok fazla ara vermeden bir telefon ve uçak biletleri alınmıştı . Şuanda arkadaşım kardeşim diyorum gerçekten o kadar süper bir 3 gün yaşadık ki beraber yemin ediyorum şuan da bu makaleyi yazarken dahi buruk bir his var içimde . Hey gidi Hardal Veyso , hey gidi Pierre . . . ;)

                Sınır kapısından misafirlerimi karşıladım . En başta herkeste bir ürkeklik sonuçta yabancı ülke yabancı insan ne kadar güvenebilirsin ki mantalitesini gördüm kafalarındaki , sürekli sorular sorular . . . Nabıcaz , diskoda nasıl hesaplar , biz okuduk herşeyi biliyoruz gibisinden ki eleştirmiyorum sadece gülümsüyorum hatırlarken ama kardeşlerim bana kızmasın sakın bunları yapan herkesin eteğini açtığı bir vatandaş :D Seviyorum seni de '' Etek İsmail '' :D . Tabii bu lakapları biraz da ben taktım yazıma devam ettikçe de ne kadar trajikomik ve ne kadar mantalite konusunda haklı olduğumu görüceksiniz . . .

                 Sınır kapısı yolculuğumuz bittikten sonra arkadaşlarımı rezidans dairelerine yerleştirdim . Artık tatil programımızı yapmaya gelmişti sıra . 1. gün için evde takılma konusunda uzlaştık , 2 3 telefondan sonra gece hazırdı artık . Ortam o kadar temiz o kadar şen şakraktı ki kendimi de dahil ettim bu programa . Kimse alınıp gücenmesin , bu hayat hepimizin ve bu hayatta herkes yanına kendi gibi benimsediği gibi insan seçer bunun sonucunda da eğlenmek değildir esas amaç aslında hatırlamaktır , herşeyi eskiyi geçmişi yeniyi hatırlamak . . .

                 Hakem ve yan hakem göz göze geldi artık düdüğü çalmaya gelmişti sıra ve maç başladı :) .

                 4 bayan arkadaşımızın da katılmasıyla ortam tamamen hazırdı artık ama şimdi bile hatırlıyorum şuanki halimize bak bir de ilk gün kü yine soğukluk vardı be Pierre , 1 günün hatrı diyelim :) .

                 Hardal Veysel'in şaklabanlıkları kadınların askerlik maceraları derken ortam inanılmaz bir hale geliyordu ki  . Alkol alışverişi yapmadığımızdan hemen koyulduk market alışverişine . İşte Etek İsmail burada dahil oldu hayatımıza . Alışveriş tamamlandı , elimizde poşetler . . . Gayetten bir ses '' Marketteki kadın bana eteğini açtı '' :D :D :D . . . Neee Noluya lan , Hani ben marjinaldim , hani korku olm nerde :D . Eyvallah dostlarım yazarken dahi gülümsüyorum ya herşey için teşekkürler size . . . Saflığınız , temizliğiniz . . . .

                  Gecenin devamını anlatmak isterdim ama google amcamız müsade etmez o yüzden kızdarmayalım  :)


                   Çok fazla alkol tükettiğimizden ertesi gün biraz geç uyandım ama Etek İsmail zaten benim yapmam gereken rehberliği yalnız olarak kendine sabah 9 dan itibaren yapıyormuş :D . Abi en çok güldüğüm bir tane pideciyle tanıştım diyo İzmitli , seni de tanıştırcam :D . Abi ben 5 yıldır buradaki Türklerden kaçıyorum ya :D . . .

                    Gün içi gezimiz hava şartlarından dolayı çok fazla detaya inemedi ama yine de sağlam bir gezi yaptık en azından akşama vakit geçirmek amacıyla ki işte Veysel bu gezi de Hardal lakabını almaya hak kazandı . Arkadaşlarının ve benim baskımla , Meksika Vasabi sosuna benzeyen bir sostan tam 1 kutu yedi . Yemin ediyorum o kadar abarttık ki bundan arkadaşlarımında haberi yok ,  hardalı yediğimiz köy evindeki kadın 4 5 gün kendine gelememiş :D . Heleki su içerken o bardağa çıkarttığın krema için sonsuz teşekkürler Veyso :D . . .
                     Akşam planımız önceden belliydi , saat 9 gibi pavyonumsu bir kadın pazarına gidip çok fazla vakit kaybetmeden evimizde ortamımıza devam edicektik . Artık hazırdık ama Veyso özel bir istekle sap gitmek istemedeğini söylediğinden 2 3 telefonla ,  bir bayan arkadaşla beraber geldi ortama . Pavyonda ortam o kadar akıyordu ki ben 5 yıldır Batum'dayım daha bu kadar gülüp eğlendiğimi hatırlamıyorum . Ben herkese söylüyorum her zaman ve her şekilde , eğlenmenin mekanla ya da kadınla bir alakası yok , eğlenmek isteyen insanı tualete koy bir mum yak yine eğlenir ama yanındaki insan en önemlisi . Hayatımda halay çekmeyi bilmeyen ben ve Pierre'in ,  Çekmediğimiz halay , sarılmadığımız dayı kalmadı :D . . . Detaylara çok fazla girmek istemiyorum çünkü özel hayat yaşantısı inanın bana benim için bile problemli :D . . . Ama Veyso'nun uyuma taklidinden sonra yalandan yalandan tualetteki piano dersi en önemlisiydi :D . . .                      Ortamımızı rezidansa kaydırdık , herkesin kafa bin kim kimde kim nerde ve en ağlamaklısı da pavyona giderken yolda lastiğimizin patlayıp , şofore acıyarak aldığımız kadından sonra şoforun banyo sefasıydı :D
                       Geldik tatilin son gününe , tabii ki bugun bokunu çıkartmak da lazımdı . . . Bugun kü planımız gece klubuydu fakat dün kü ortamdan dolayı yine bir pavyon yapıp daha sonra gece klubune gideriz diye düşündük . Çünkü gece kluplerinin yoğunlaşması yaklaşık 00:30 - 01: 00 'i bulacağından , 9 gibi yine pavyona akarız , gece geç saatlerde de düşünceye göre gece klubu faaliyeti yaparız diye düşündük .


                     
                     Gün içi gezimizde bu sefer biraz da Etek İsmail'in ısrarıyla '' Meşhur Botanik Park '' gezisi yaptık  . Ama Veyso'yu hatırlıyorum da kafasında bugun 2 tane alma niyeti vardı biraz da bizim gazımızla :) .  . .

                   
                      Yemek yememiştik , pavyonun olduğu bölge de ızgara faaliyeti hat safhada olduğundan ızgara ile başladık akşama . Yine votkamız masadaydı , şans eseri yanımıza şuan da adını hatırlamadığım bir dayı da katılmıştı ki Veyso ile fotograflarını göreceksiniz :D . . . Ortam şen şakrak eğlence hat safhada derken ağlamaklar , aksiyon ve entrikayı gördüm o akşam . Pierre'in önceki gün aldığı paralı asker alkolünde etkisiyle kafayı takmıştı yine bizim jönümüze :D . Kadın tırlatmış '' ya benimsin ya toprağın '' anlayışıyla ne nefes aldırıyo ne halay çektiriyo . Hatırla Sevgili dizisinden fırlamış gibiydi Pierre ki hele ki o gün giydiği beyaz jön gömleğiyle :D . . . HATIRLA PİERRE ::D . . .

                         Pierre'in yaşadığı entrikalar o kadar etkilemişti ki ortamı Veyso 3. yü zorluyordu . . . :) .


                         Herşey için teşekkürler beyler . . . Buraya yazmadığım aklımda olan o kadar şey var ki ; Etek İsmail'in ticaret anlayışı , Veyso'nun kadını ikna etmek için söylediği '' Benim odamın duvarları Micky Mouse 'lu sana onu da göstericem '' totemi , Pierre'in kardeşliği , sırdaşlığı vs vs vs vs . . bitmez

                          İnşallah en kötü eğlencemiz en kötü arkadaşlığımız böyle olur ya da yarısı yeterlidir zaten . . . Mert İnan 'dan İstanbul Adalar'a Sevgilerle '' Sizi Seviyorum Gençler '' . . .

NOT:  Normal Şartlarda Misafirlerime Ait Özel Fotoğrafları Paylaşmam , Fakat Kardeşlerimin İsteği ve Benim Ölümsüzleştirme İsteğimden Dolayı Fotoğrafları Paylaştığımı Belirtmeliyim .Biz Relaxız , Hayat Relax    . . . !!!


Bizim misafirimiz olmanızın avantajları ;,

- Gürcistan pasaport kontrolde kimliğimizde problem çıkar diye korkmayın , ne olursa olsun sınırsız çevremiz ile her durumda yanınızdayız .

- Batum sınırlarına girdiğiniz andan itibaren kişi sayısına göre değişken 4 adet 4*4 ve 5 adet lüx aracımızla , 24 saat ulaşımınız vip bir refakat şeklinde geçmesi için her türlü imkanı sağlıyoruz . 

- Gece hayatı , birinci planımızda olsa da Batum hakkındaki yoğun bilgi birikimimiz ile öğlen Batum'un gezilecek görülecek yerlerinde size refakat edip en azından tarihi bir gezi ekstranız olmasını da sağlıyoruz . 

- Batum'un üst seviye Gürcü restorantlarında damak tadınıza uygun ve en azından tatlı bir keşif ile tatilinizi sonlandırmanızı amaçlıyoruz . 

- Gün içi gezimizde cinsel odaklı Çin masaj salonu aktivitemiz ile bir nebze kafanızdaki o ''relax'' oluşumunu hızlandırıyoruz . 

- Yine gün içi gezimizde farklı bir aksiyon farklı bir deneyim açısından ''randevu evi '' faaliyetiyle birazda trajikomik anılarla sizi uğurlamayı amaçlıyoruz . 

- Sizin rahat şekilde konaklamanız açısından önceden rezerve edilmiş ''rezidans ya da tercihe göre standartları yüksek otellerimiz '' ile konforlu bir şekilde istirahat etmeniz en azından da bu hizmetin vip olmasının ana unsurlarını hazırlıyoruz . 

- Konaklayacağınız yerler , Batum merkezdedir ve market , eczane ya da aklınıza her ne gelirse herşey ayağınız ucunda . 

- Gece klubu faaliyetimize başlarken öncelikle striptiz klup ile '' gözümüzün feri açılsın be abi ''  mantığı ile çok eğlenceli ve matrak kucak dansları sizleri bekliyor . 

- Striptiz klup faaliyeti sona erdikten sonra daha önceden benim sizin istek ve arzularınıza göre seçtiğim bir gece klubu ile organizasyonumuza kaldığımız yerden  devam ediyoruz . 

- Batum hakkındaki olumsuzlukları zaten Batum tatilini düşünen her arkadaşım internetten araştırıp en azından fikir sahibi olmak açısından baktığında , önceden giden insanların nasıl problemler yaşadığını vs kaba bir tabirle nasıl çarpıldığını anlattıklarına şahit oluyorlar . Fakat en önemli nokta da bu , bizim ana mantığımız şu ''Tatilinizi Ertelemeyin ''  . Bu doğrultu da geldiğiniz andan itibaren sizin bir rehberiniz değil yanınızdaki arkadaşınız ya da kardeşiniz olarak bütün haklarınızı savunuyoruz . Yani gittiğiniz her mekanda gördüğünüz ilgi alaka da bunun en büyük göstergesi olacaktır . 

- Gittiğimiz yerlerde gelecek hesapları , arkadaşlarınızla bir kafeye gitmişsiniz gibi farzedip kafanızda kabataslak bir hesap ile şekillendirebilirsiniz .

- Geceyi mutlu sonla şekillendirecek bir karar verdiğinizde , Batum'da bu yöndeki bütün olumsuzlukları da kafanızdan silebilirsiniz .

- Ekstra olarak yazın başlayacak ''Lviv , Kharkov ve Minsk '' turlarımız için önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz .

- Maddi ve manevi anlamda daha iyi bir tatil yapabilirseniz beni de arayın :) 

                                                                                                     Mert İNAN

VİP Tur rezervasyonlarınız ve Batum hakkında bilgi için çekinmeden arayabilir ya da whatsapptan iletişim kurabilirsiniz . .( Batum'da ikamet ettiğimden Türk telefonum bazen kapalı olabiliyor bu yüzden whatsapp üzerinden arama yapabilirseniz daha sağlıklı iletişim kurabiliriz . . . )       Mert İnan : Whatsapp : +905373961727
       mertinan23@gmail.com


BAŞLIKLARIN ÜSTÜNE TIKLAYARAK DİĞER MAKALELERİMİZİ OKUYABİLİRSİNİZ Mert İNAN ; Güvenilir - Kardeş - Dost :)3 yorum:

  1. Merhaba mert bey biz 30 eylülde 6 kişi batuma gelicez trabzondan gece orda kalıp öğleye doğru ayrılmayı düşünüyoruz grubun hepsi kadın veya kumar için değil gezmek için gelicek 1 kaç kişi kadın veya eğlence yeri isteyebilir duruma göre siz nasıl çalışıyorsunuz bize yardımcı olurmusunuz ücret konusu nasıl olacak yatacak yerler için bir fiyat verirseniz sevinirim kendinize iyi bakın görüşmek dilegiyle inşallah

    YanıtlaSil
  2. Empati yapın parayla değil ya :D

    YanıtlaSil
  3. Merhaba Türk kapısından geçtim gürcüde takıldım kimlikle ilgili sizce ne yapabilirim

    YanıtlaSil