by Mert İNAN ( + 90 537 396 17 27 ) ( + 995 555 50 97 07 )

by Mert İNAN      ( + 90 537 396 17 27 )     ( + 995 555 50 97 07 )

Batum Gece Hayatı Başlangıç '' Özbek Totemi '' : )          Merhaba arkadaşlar ,

          Yaklaşık 1 aydır gerek yoğunluktan gerekse enteresan sebeplerden dolayı makale yazamıyorum . Zaten Batum'a gelen misafirlerimi bilgilendirmek adına yazdığım makaleler güncellik açısından şuan için yeterli diye düşünüyorum .

       
         Bugün bambaşka birşey yapacağız . Batum sınırları içerisinde olumsuzluklardan tutun da benim geldiğim günden bu yana yaşadığım birkaç trajikomik anıyı bölümler halinde yayınlayacağım  ve sizleri gülümsetmesine inandığım sağlam makalelerle bilinçaltınıza işlemeye çalışacağım . . . :)


            Gelen çoğu misafirim , Batum'a geliş amacımı bilir fakat şimdi yineleyeceğim . . .

            Yaklaşık 4-4.5 yıl önce babamın Kazakistan'da hissedar olduğu bir deterjan fabrikasının görüşmeleri için Batum'a ayak bastım . Ama inanın bana o kadar ani oldu ki , Batum'un aklımda olan ve bildiğim tek yönü ortaokul ya da lisedeki '' Batum'u alamadık '' vs vs olan tarih dersleriydi .


             Beni , havaalanından babamın daha önce iletişim halinde olduğu Gürcü bir arkadaşı karşıladı . Başlangıç sıcaktı fakat ilk yurt dışı tecrübemdi bunun için biraz ürkektim . Havaalanından çıktık , etrafım bildiğin lisede tanımlarına çalıştığım bozkırları andırıyordu ve sürekli sorular sorular . . .

              Gürcü Arkadaş : Nasıl buldun Batum'u , yolculuğun nasıl geçti ?

              Mert : Çok güzelmiş Batum , çok rahat geldim bir problem olmadı . . . ( Lan bu ne. .  bu mu yurt dışı !!! Ben nabıcam 1 hafta burda amk :( )

               Derken yemeğe doğru yol aldık ( Heralde babam tembihledi ) . 3. sınıf eski yeşilçam film sahnelerine benzeyen etrafı yeşillik fakat ortada bir Rizeli ızgaracı . . .

               Güzel bir et senfonisinden sonra , ilerledikçe anladım ki şehir merkezine yaklaşıyoruz , biraz rahatladım daha kalabalık bir ortam gördüğümden .

                Kısa bir sahil turu yaptık ( ama inanın bana , Üniversiteli Gürcü kızları hemen Türk olduğunuzu anlıyor ve çok erotik olmasa da farklı bakışlar , enteresan hareketlerle , kendinize güveninizi ekstra seviyede aşılıyor . ) Batum sahili , başta hiç anlamadığım kadar düzenliydi . Ben doğma büyüme İstanbulluyum fakat bu kadar yerinde ve bu kadar düzenli bir sahil görmemiştim .


                 Yaklaşık 1 saat sonra  . . .  Beni karşılayan Gürcü arkadaş , bir arkadaşının yanına uğramamız gerektiğini söyledi . Ben de çekingenlik ve yabancılık bağlamında , tabiki cevabına endeksliydim .

                 Bir apartman dairesine çıktık . Arkadaş kapıyı çaldı , karşımıza sütyeniyle inanılmaz fiziğe sahip çekik gözlü bir kadın kapıyı açtı . Ben çekingenlikten kendimi geri çektim . (  Ama farkettim ki utanan çekinen sadece benim : )

                 Amerikan mutfak tarzı stüdyo bir daireydi . Şimdi hatırladğım kadarıyla et sote tarzı birşeyi karıştığını hatırlıyorum , tabii ki o sıra oradan daha çok kenetlendiğim başka şeyler vardı :) .


                 Gürcü arkadaş , 20 dakika - yarım saat bir işi olduğunu ve benim için problem olup olmadığını sordu , ben de problem olmayacağını söyledim . Zaten kadın o kadar ilgiliydi ki misafir olduğum belliydi . Duvara dayalı bir masada bana meyveli votkalı bir servis yaptı . ( Tabii o sıralar alkolü lüxlük değilde farklılık olarak görüyoruz ,o ana kadar içtiğimiz alkol ayda 3 belki 4 ) Votkanın 2. bardağını içtikten sonra heralde biraz mayışmışım . Ve şimdi Özbek olduğunu daha önce sorduğum , erotizm kraliçesi ile aramızda geçen trajikomik dialoğu aktarıcam :)

                  Özbek : Canım yol yorgunusun istersen şurda uyuyabilirsin . . .

                  Mert : Evet biraz uykum var fakat hava değişikliği heralde uyku düzenim bozulmasın akşam uyurum . ( Ne uyku düzeni kafam güzel amk : ) ) 

                  Özbek : Tamam canım sen nasıl istersen , senin için söylüyorum . . . 

                  Mert : Teşekkür ederim ama ben burda uyursam , sen nerde uyuyacaksın ? ( Mallık değil abi ''Cahillik '' :D )

                  Özbek : Ben 1 saat sonra falan işe gideceğim . . 

                  Mert : Ne iş yapıyorsun ki ? ( Lan Orospu İşte :D :D '' Nabıyım abi daha önce Özbek mi görmüşüm iyi niyetliyim :D '' ) 

                  ( Bundan önce bu kadar yakın konuştuğum tek orospu , askerden izne gelen bir arkadaşımıza ayarladığımız konsomatristti . O da utanıp yapamam edemem diyince verdiğimiz paraya ayıp olmasın diye pompaya biz devam etmiştik . .  bu yani :D )

                   Özbek : Çalışmıyorum normalde , arkadaşlarıma yardım edeceğim . . .( Tamamen duygusal tamamen yardım kolsuzlara sakso cinsi  :D )

                   Mert : Anladım . . . ( Ne anladın :D Bir bok anlamadın :D )

                   Yaklaşık 45 dakika olmuştu , Gürcü eleman hala piyasada yoktu . Kafanın güzelliğinin de etkisiyle , kafamda sürekli sorular oluşmaya başlamıştı . . . '' Heralde bunlar bana sürpriz yaptı , söylemeye de çekindi . . . Yani bu bayan benimdi '' . . . Ama bayana birşey yaparsam ya derlerse '' ibneye bak havaalanından indi bizim karıya vurdu '' .

                    Yok Mert yapma !!!

                    Ya bu adamlar bana derlerse ki '' mala bak karıyla beraber evde yalnız bıraktık , hiçbirşey yapamadı ''

                     Ben ne yapıcam şimdi !!!

                     Derken ;

                     Oturduğum masa duvara dayalı olduğundan , tam masanın duvara dayalı olan kısmında 2 dal sigara duruyordu fakat paket tam masanın önündeydi . Yani o kızın , masanın duvara dayalı kısmındaki sigaralara ulaşması demek , göğüslerinin ağzıma doğru yönelmesi demekti . ( Tabii bunları önce düşünemiyorum maalesef olay daha sonraki alkolün kafası :D ) 

                      Kadın masaya doğru yöneldi ve duvara dayalı olan sigaraları tercih etti !!!!

                      Bu ne demekti !! , Haydi Mert !!! Lütfen !!! Artık sonuç için harekete geç demekti!

                      Kendimi o an 1.5 saate endekslemiştim , çünkü ne kadar da kafa güzel olsa sonuca garanti olarak gitmek gerekiyordu . Ben de öyle yaptım ve bekledim . . .

                       Zaman gelmişti , cesaretimi toplayıp kıza doğru yöneldim . ( çünkü o an onu yapmamam demek '' Aaaa salağa bak evde kadınla yalnız kaldı hiçbirşey yapamadı '' demekti !! ) Arkadan beline sarıldım . Hiç bir tepki almamıştım aksine gülümsüyordu . . . '' Tamam dedim ''

                       Aniden kapı açıldı sanki o anı bekliyormuş gibi !!!

                       Gürcü Arkadaş : Mert ne yapıyorsun !!!! 

                       Mert : Ne oldu !!! :S ( Faka bastık valla :D )

                       Gürcü Arkadaş : O benim sevgili !!! ( Lan olm önce söylesene . . . )

                       Mert : Heee tamam tamam !!!  ( İşte şimdi lütfen siz söyleyin siz dert anlatın , siz olsanız ne yapardınız :D )

                       İnanın bana bu kadar sene geçmesine rağmen gelen misafirlerimi geçin de hala o arkadaşımla bir araya geldiğim zaman aklımda bu olur . '' Acaba gücenmişmidir '' '' Ne düşünmüştür '' ????

                       Ama asıl bombaya geliyorum . Yaklaşık 1 yıl geçtikten sonra burada piyasaya çıkan orospular ile burada yaşayan Gürcü veya Türklerin , saçma sapan '' biz sevgiliyiz '' muhabbetlerine şahit oldum . Bunların içinde bulundukları olayın kendi içindeki yaşadıkları ruhsal bozukluk  ve ağır travmaların sebep olduğunu düşündüm hep , acaba birgün bende mi böyle olacağım diye hep sorguladım kendimi  . . .

                       Ama ben burdayım hala devam kaç yıl geçti !!!

                       Sonuç bölümüne mi gelelim . Allem Kullem derken o kızla yattım . Erotik diyin fantezisel diyin o an belki tecrübesiz olabilirim veyahut hamdan ileri biraz diyebilirsiniz benim için ama hepsi hikaye . . . Olay şu  '' AMAN AMAN  , RUS OLSUN ÖLÜ OLSUN ;) !!! '' 

                        Umarım ufacıkta olsa gülümsetebilmişimdir sizi ve umarım sizde hayata karşı bu kadar samimi olabilirsiniz !!!

                         TATİLİNİZİ ERTELEMEYİN !!!!                         VİP TUR VE ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN . . .

                     
                         MERT İNAN
     
                         WHATSAPP : +905373961727 


                          SESLİ GÖRÜŞME : +995555509707                        mertinan23@gmail.com

                        FACEBOOK  : Mer't İnan

BATUM GECE HAYATI '' MİNİK SERÇE ''

TİFLİS GECE HAYATI KADIN PAZARI

Batum Gece Hayatı '' CENABET BAYKUŞLAR '' 

Batum Tayland Masaj Salonları Makale          Batum Gezi Tanitim ..     Yaziların Üstüne Tıkla


          NOT : ARKADAŞLAR BİRKAÇ İNTERNET SİTESİNDE '' BEN MERT İNAN'LA ÇALIŞIYORUM VS YA DA SARP SINIR KAPISINDAN GİRDİĞİNİZ ANDA '' GEL ABİ MERT İNAN'IN DİSKOSU'' GİBİ  VARSAYIMLARA BENİM TÜRK TELEFON WHATSAPP NUMARAMLA ( +905373961727 ) İLETİŞİME GEÇMEDEN İNANMAMANIZI RİCA EDİYORUM . 

                     EKSTRA OLARAK SONUÇTA KENDİNİZ İÇİN BELİRLEDİĞİNİZ TATİL ANLAYIŞINDA BELİRLİ BİR BÜTÇENİZ VAR KİMSEYİ BÜTÇESİ İÇİN '' AA NE KADAR ÇOK YA DA AMAN NE KADAR AZ ''  DİYE YADIRGAMIYORUM . BENİM TUR SİSTEMİM HER BÜTÇEYE UYGUN YAPIDA OLDUĞUNDAN , KONAKLAMASINI İNTERNETTEN FİYAT KONUSUNDA UYGUN AYARLAYAN MİSAFİRLERİME DAHİ GECE HAYATINDA ÇARPILMAMASI KONUSUNDA YAKLAŞIK 15 KİŞİLİK EKİBİM İLE CÜZZİ MİKTARLARA GÜN İÇİ GEZİSİ VE GECE HAYATI REFAKATİ ŞEKLİNDE TURİZM REHBERLİĞİ ÇATISI ALTINDA HİZMET VERİYORUM . GÜNCEL BİLGİLERLE KARŞINIZDA OLMAK DİLEĞİYLE . . . 

MERT İNAN 


     

11 yorum

Click here for yorum
Adsız
admin
28 Şubat 2017 13:40 ×

Asyalılar başka ya !!!

Reply
avatar
1 Mart 2017 12:39 ×

Merhabalar diyerek başlayalım. Zevke göre değişir bence . Ben hiç sevmem Asyalıları . İdealim olgun Rus'tur . Başka bir insanın da şişman olur esmer olur değişir yani :)

Reply
avatar
Adsız
admin
12 Mart 2017 16:53 ×

Eğlencelimi diyim hayal kırıklığımı bilemedim

Reply
avatar
Adsız
admin
13 Mart 2017 11:23 ×

Mert bey selamlar

Organizasyon hakkında bilgi alabilirmiyim acaba ?


Turlar konaklama gece hayatı fiyat bilgisi ile beraber.


16 nisan 19 nisan 3 veya 4 arkadaş geleceğiz yardımlarınızı bekliyorum .

İyi çalışmalar


Ayhan Şen

AVRASYA ULAŞTIRMA DEPOLAMA VE LOJİSTİK HİZM. TİC. LTD. ŞTİ.

Reply
avatar
13 Mart 2017 18:33 ×

Merhabalar , tabiki detayları iletişim numaralarıma mesaj atarsanız daha sağlıklı bir görüşme gerçekleştirebiliriz .

Reply
avatar
Adsız
admin
15 Mart 2017 10:24 ×

Batumda hizmet..

Mert merhaba ,

İnternette seninle ilgili yazıları okudum.. Senin hizmetlerinle ilgili ücret tarifesi bekliyorum...

Selamlar

A.Murat Aksu

Reply
avatar
15 Mart 2017 11:41 ×

Merhabalar ücret detayları için whatsapp üzerinden iletişim kurarsanız daha sağlıklı bir program yapıp daha detaylı konuşabiliriz

Reply
avatar
Adsız
admin
10 Nisan 2017 13:26 ×

Batum'a direk bilet alsak kimlikle girebiliyormuyuz ?

Reply
avatar
Adsız
admin
16 Nisan 2017 17:31 ×

Saat şuanda 04:21 Batumda Divan oteldeyim . İnternette araştırıp iletişime geçtiğim Mert Beyle yaklaşık 3 saat önce rehber birlikteliğimiz sona erdi . Gülünç , trajikomik ve rastlantısal bir çok tecrübe edindim ama en özeli ızgara için gittiğimiz tualetteki marjinallikti uzatmaya gerek olduğunu sanmıyorum , bu adamı herkes seviyor herkes saygı duyuyor tabiki her işin bir zorluğu var ama emeğine karakterine ve kardeşiliğine sağlık Mert . Senin için yazılanların 100 katını hakediyorsun emin ol . İstanbul Beykozdan herkese selam ve referans olsun . İyi geceler

Reply
avatar
1 Mayıs 2017 13:46 ×

Merhaba , başka bir blogta da gördüm yazını herşey için teşekkürler abi . . aynı cevabı buraya da kopyala yapıştır yapsam ayıp olmaz umarım

Merhabalar . . .

Biraz geç gördüm fakat çok teşekkür ediyorum abi , olayın özü senin muhabbetindi emin ol Gerisi zaten çorap söküğü !!!

Reply
avatar
Adsız
admin
6 Temmuz 2017 13:43 ×

BATUM RUS UKRAYNALI ESCORT

Batum' da Ukrayna ve Rusya ağırlıklı Escort bayan temininizi biz yapıyoruz . Whatsapp üzerinden iletişim kurarsanız daha sağlıklı görüşme yapabiliriz. . Whatsapp İletişim Numaramız : +995557532935

Reply
avatar

YurtDisi Gezi Rehberi

YurtDisi Gezi Rehberi